facebook

+ два автобуси: у Франківську збільшують комунальний автопарк

Два комфортабельних автобуси для Івано-Франківська. Їх передали нашому комунальному підприємству «Електроавтотранс» колеги з німецького міста Брауншвейг. Кондиціонер, камера відеоспостереження у салоні та сучасна кабіна для водія.
«Присівши на сидіння, воно підрегульовує водія. Відчуваєш комфорт. Кермо так само регулюється по вильоту вниз, кондиціонер є в автобусі, додатковий обігрів кабіни водія. Дуже гарна панель, зручна підсвітка. Особливо ввечері. Чудово. Ідеш, автобус м’який, плавно йде, ям не чутно. Німецька якість – МАН», – такі враження від роботи за кермом водія автобуса КП «Електроавтотранс» Ігоря Войтовича.
Загалом в автобусі 85 пасажирських місць, з яких 36 – сидячих. Двигуни в транспортних засобах стандарту Євро-5. За словами директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, автобуси повністю підходять для маршрутів нашого міста. До того ж, збільшення автопарку – це можливість краще готувати транспорт для перевезення пасажирів перед виходом на лінію.
«Ми збільшуємо кількість автобусів, оскільки їх не вистачає. Люди вимагають більше автобусів на маршрутах, але можливості підприємства на сьогоднішній день практично вичерпано. Ми випускаємо більше 90% всієї автобусної техніки, яка в нас є. Тому коли ми збільшуємо якісь маршрути, а збільшувати немає за рахунок чого. Тому плюс два автобуси – вони суттєво для нас, тому що ми зможемо і краще готувати техніку, і обслуговувати і зможемо додати якийсь автобус на лінію», – запевняє директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.
КП «Електроавтотранс» співпрацює із 10-ма німецькими містами. Цього разу допомогу вирішили надати Брауншвейгське транспортне підприємство. Закуповувати в часі війни нові автобуси – складно. А маршрути у місті необхідно збільшувати, – каже Руслан Марцінків.
«Дякуємо транспортному підприємству Брауншвейга, які нам посприяли і ці автобуси сьогодні мають можливість бути в місті Івано-Франківську. І з часом, в короткі терміни будуть на маршрутах Івано-Франківська. Тому оновлюємо транспортний наш парк, збільшуємо кількість транспорту, тому що наша ціль – це весь транспорт має бути комунальний. Німецькі автобуси завжди це – добра якість, мало ламаються і добре їздять», – запевняє Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Натепер це вже три автобуси, які привезли з Німеччини, ще два протягом місяця привезуть з цієї ж країни до Івано-Франківська.The post + два автобуси: у Франківську збільшують комунальний автопарк appeared first on Місто.

Читайте також:  У Франківську троє учениць ПТУ вирішували суперечку кулаками, відповідатимуть батьки (ВІДЕО)
Пише - джерело.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: