facebook

ДУЕТ ОЛЕКСАНДРА ПОНОМАРЬОВА ТА ДЗІДЗЬО Б’Є РЕКОРДИ НА YOUTUBE

Спільна композиція артистів посіла перше місце на YouTube.

Пише - джерело.

Українські співаки Олександр Пономарьов та Дзідзьо своїм чуттєвим ліричним синглом “Пазли” спричинили фурор.

Так, спільна робота виконавців встановила рекорд на YouTube і посіла перше місце на відеохостингу. Менш ніж за 24 години відеоробота обігнала усі ролики й обійняла першу щаблину на YouTube на вкладці “У тренді”. Більше того, кліп набрав більше мільйона переглядів.

Шанувальники зізналися, що їм робота Пономарьова та Дзідзьо дуже прийшлася до смаку і знайшла відгук у душі: “Неперевершено! Найкращі голоси України!”, “Чудесно, не хотілося, щоб закінчувалася пісня, прекрасне виконання”, “Боже, які голоси! Талант!”, “Просто мурашки по шкірі”, “Це найкращі чоловіки і співаки! Музика просто заходить в душу!”, “Сильно. Неперевершено. Бравіссімо”, “Ця пісня пробирає до мурашок, торкається душі та лишається в серці”, – пишуть шанувальники.

Читайте також:  “Назвали на честь покійного батька зірки Іваном”: У Святослава Вакарчука офіційно підтвердили народження сина

Нагадаємо, що минулі спільні роботи Олександра Пономарьова з колегами також отримували шалену віддачу: у квартеті з Артемом Пивоваровим, ALEKSEEV та Дзідзьо вони зачарували романсом так, що кліп переглянули понад сім мільйонів користувачів. А до свята Великодня цього року Пономарьов разом із одинадцятьма друзями за цехом, серед яких Дзідзьо, Мірзоян, Тополя, Злата Огнєвіч, виконали піснеспів, який переглянуло понад два мільйони шанувальників.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: