facebook

Дружина померлого Дмитра Стужука обурила фанів своїм публічним прощанням з чоловіком

Блогерка Софія Стужук опублікувала зворушливе послання батьку своїх дітей.

Пише - джерело.

Овдовіла дружина померлого від коронавірусу блогера Дмитра Стужука Софія присвятила своєму чоловікові зворушливі прощальні слова, передає ТСН.

Так, найпопулярніша українська блогерка та багатодітна мати знайшла в собі сили, щоб попрощатися з батьком своїх трьох дітей. На своїй сторінці в Instagram жінка опублікувала зворушливий пост, в якому наголосила на тому, що саме завдяки чоловікові вона стала тією, якою її знають.

“Я прийшла до тебе маленькою 19-річною Сонечкою, а пішла дорослою і незалежною Софією Стужук… Я з тобою зросла. Я з тобою стала мамою трьох прекрасних дітей і навіть одного небесного. Я з тобою навчилася ухвалювати важливі рішення. Ти був зі мною в найскладніші і найпрекрасніші моменти мого життя. За нашими плечима залишилися 6 років повних подій” – написала Софія.

Софія зауважила, що змиритися ж з тим, що її чоловіка більше немає, не може і картає себе за те, що їхні стосунки зруйнувалися. Пара заявила, що розлучається ще пів року тому. Щоправда, зробити це офіційно не встигли через вік найменшої доньки – їй не виповнилося року.

“Ми вже більше не були разом, але від цього мені боляче не менше. Мені так шкода! Дякую тобі за все, важливий мій чоловік, мій головний учитель. Ти наш ангел-хранитель і твоя любов завжди буде оберігати наших дітей” – зауважила Стожук.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Я пришла к тебе маленькой 19летней Сонечкой, а ушла взрослой и независимой Софией Стужук. ⠀ Да, у нас не сложились отношения. Да, было много проблем. Но эти отношения дали так много нам🙏🏻 Мы столько всего с тобой прожили и пережили. Ты был рядом и в горе и в радости. Ты научил меня столькому многому. Я на всю жизнь останусь тебе благодарна за наших троих прекрасных детей За весь бесценный опыт И за то, кем я с тобой стала Ты встретил меня совсем юной. Обычной 19летней девчонкой, студенткой 2го курса. Полюбил меня, как умел. Забрал к себе и заботился так, как умел. Ты дал так много мне уроков. Я с тобой выросла. Я с тобой стала мамой троих прекрасных деток и даже одного небесного. Я с тобой научилась принимать важные решения. Я с тобой научилась быть взрослой и независимой. Я с тобой стала самодостаточной. Я с тобой нашла свои травмы и боли. Я нашла над чем работать. Я нашла точки роста. Я трансформировалась сумасшедше. Я стала Софией Стужук. Я постоянно придумывала что-то новое и меняла мнение по миллион раз, а ты всё принимал. На любой мой движ ты соглашался в основном с энтузиазмом. Всегда поддерживал любые мои идеи, всегда выслушивал, прислушивался и старался понять. Ты был со мной в самые сложные и самые прекрасные моменты моей жизни. Мы с тобой прожили самый прекрасный опыт на свете рождения наших детей. И твоя поддержка была бесценна. Да, ты никогда не дружил с камерой и сам мне об этом говорил. Но в жизни ты всегда направлял меня и часто давал мне нужные и мудрые советы🙏🏻 За нашими плечами остались 6 лет полных событий. Десятки путешествий, куча эмоций. Господи, как же мне горько, что ты не прислушивался ко мне по поводу здоровья🙏🏻 Но мы всегда уважали выборы друг друга❤️ Мы уже больше не были вместе, но от этого мне больно не меньше. Мне так жаль Мне очень жаль Благодарю тебе за всё, важный мой человек, мой главный учитель, мой проводник, отец моих деток❤️ Ты наш ангел-хранитель и твоя любовь всегда будет оберегать наших ангелочков❤️ Как же больно осознавать Светлая тебе память, Дима Стужук🙏🏻

Допис, поширений Sofia Stuzhuk (@sofia_stuzhuk)


Та й попри те, що пара вже кілька місяців жила нарізно, Софія після смерті Дмитра не припиняє публікувати Instagram-Stories про те, як сумує за чоловіком і у відповідь отримує десятки тисяч співчутливих коментарів.

Читайте також:  “Людина світлого розуму, щирого серця, великої душі”: на Львівщині раптово померла 46-річна директорка школи

Рідна, ми подумки поряд і скеровуємо тобі енергію підтримки
Ридаю другий день, ніби незнайома людина, а сльози самі течуть. 5 років спостерігаєш і бах, немає людини. Так страшно.
Так боляче читати! Хочеться сильно підтримати, але в цій ситуації ти просто не знаєш що робити…
Однак були й такі, які були обурені поведінкою блогерки, звинувативши її у нещирості.

Жінка фільтри зі сльозами накладає, а ви їй співчуваєте. З приводу колишнього чоловіка… Цирк.
У Stories тепер знімає як їй погано. Нафарбуватися то встигла, любов до себе понад усе…
Здавалося б, померла близька людина, хто втрачав, зрозуміє, що в цей момент перебуваєш наче в тумані. Які вже тут пости в інстаграмі. А тут! Кому потрібні ці ваші пости?! Чоловіку?! Він не побачить і не прочитає. А всім іншим це взагалі не треба.Софія також повідомила, що Дмитро похований на кладовищі в Прилуках, де сім’я раніше жила.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: