facebook

Досі не конфіскували: готель Медведчука на Івано-Франківщині охороняє поліція

Маєток Оксани Марченко в Києві, SPA-готель Медведчука “Бескид” в Івано-Франківській області та його закарпатська дача “Ведмежа діброва” усе ще не конфісковані. Більше того, їх на платній основі охороняє поліція охорони в інтересах власників.

Пише - джерело.

Поліція охорони досі надає платні послуги в маєтках Медведчука-Марченко, які так і не конфісковані. Про це йдеться у розслідуванні “Bihus.Info”, пишуть Вікна.

SPA-готель “Бескид”, що розташований в урочищі Йозифсталь на Івано-Франківщині, досі належить компанії “Укркапітал”. Історично це фірма Медведчука, але він переписав її на Марченко.

отель під арештом, не конфіскований, але переданий в тимчасове управління державному агентству АРМА, зараз готель не працює. А місцева поліція охорони також має договір спостереження за цим об’єктом — в готелі “Бескид” оплачується спостереження за системами тривожної сигналізації.

Читайте також:  Радіоуроки для школярів, відеозаняття - для дошкільнят: оновили формат онлайн навчання у Франківську

Поліцію охорони в готель Медведчука найняла компанія — ТОВ “Файрікс Груп”. Зовні вона не веде до Медведчука. Але пояснити бажання цієї фірми оплачувати охорону готелю Медведчука можна саме тим, що вона діє в інтересах Медведчука-Марченко.

Дата укладання договору з поліцією охорони в готелі “Бескид” — липень 2022 р. — також виключає, що поліцію охорони найняли управителі від держави, адже договір укладений ще до передачі готелю в управління АРМА. Судячи з відповіді Управління поліції охорони в Івано-Франківській області, договір досі чинний.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: