facebook

Дoлaр злeтiв дo нeбeс, a єврo щe вuщe: бaнки тa oбмiнкu рiзкo змiнили курс вaлют

Гривня з тріском провалилася!

Пише - джерело.

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 22 травня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,8052 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 43,2643 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Як і прогнозувалося – «затишшя перед бурею». Сьогодні інформаційні табло банківських та обмінних установ показали зовсім інші цифри. І вони неприємно вразили. Так, порівняно з попереднім днем вартість долара США зросла на 14 копійок. А євро ще вчора до закінчення робочого дня досяг психологічної межі, перейшовши за рівень 43 гривень. А сьогодні він додав в ціні 18 копійок, що тільки укріпило його позицію.

Читайте також:  Кулінарний експерт Євген Клопотенко презентував у Франківську "Нове шкільне харчування" і отримав подарунок (ФОТО)

Долар тримає в напруженості українців, котрі мають заощадження – це стосується як тих, хто тримає кошти у гривні, так і тих, хто довіряє твердішій валюті – здебільшого це долар або євро. Минулого тижня курс долара спершу нібито впевнено пішов угору, потім тренд змінився на протилежний. Усе це відбувалося навколо нового орієнтира – 40 гривень за долар, до реальності якого, схоже, доведеться звикати. А от європейська валюта здорожчала набагато більше, помітно відірвавшись від американської.

Сообщение Дoлaр злeтiв дo нeбeс, a єврo щe вuщe: бaнки тa oбмiнкu рiзкo змiнили курс вaлют появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: