facebook

“Долар приголомшить всіх вже за пару тижнів, неймовірний курс валют у 2023”: українцям пояснили, до чого готуватися

Експерти, попри всі попередні прогнози, радять українцям готуватися до несподіванки від долара у 2023 році. Курс валюти може повестися так, як ніхто в Україні не очікував.

Пише - джерело.

Як інформує “УНІАН”, Національний банк України буде тримати фіксований курс долара на рівні 36,6 грн/дол. весь 2023 рік.

Такий прогноз зробив глава аналітичного департаменту ІК Concorde Capital Олександр Паращій, зазначивши, що через невизначеність перехід на плаваючий валютний курс незабаром малоймовірний.

“Моє бачення – НБУ буде тримати офіційний курс на рівні 36,6 грн/дол. протягом усього 2023 року. Поки надходження від міжнародних партнерів (3,5 – 5 млрд доларів на місяць) будуть перекривати витрати НБУ на валютні інтервенції (2-3 млрд доларів на місяць), то немає сенсу змінювати курс”, – заявив він.

Читайте також:  Що буде з курсом гривні щодо долара у лютому — валютний прогноз

Він упевнений, що говорити про нове зниження офіційного курсу можна буде тільки в тому випадку, якщо витрати на валютні інтервенції зростуть і протягом декількох місяців будуть перевищувати валютні надходження від партнерів.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: