facebook

Долар і євро злетіли до межі божевілля: банки та обмінки різко змінили курс валют

Про що говорять експерти?

Пише - джерело.

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 15 травня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,6799 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,8305 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

 

При цьому, експерти прогнозують, що курс долара протягом 2024 року продовжить рости. Національний банк поступово зніматиме діючі на валютному ринку обмеження і це може призвести до помірного зростання вартості долару.

Читайте також:  + два автобуси: у Франківську збільшують комунальний автопарк

Згідно показників опитування від Європейської бізнес асоціації керівники компаній у бюджетах на 2024 рік закладають вартість валюти в середньому на рівні 41 гривні за долар.

Крім того, понад половина опитаних компаній, прогнозують позитивну динаміку розвитку свого бізнесу 2024 року.

І Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив про занепокоєння щодо падіння гривні, адже мова йде про курс в 41,4 гривні за долар. В даному випадку йдеться про прогноз Мінекономіки та інших уповноважених структур, на які Мінфін орієнтується.

Сообщение Долар і євро злетіли до межі божевілля: банки та обмінки різко змінили курс валют появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: