facebook

Данілов жорстко відповів Арестовичу на його сумніви щодо звільнення України

Секретар РНБО Олексій Данілов відповів ексраднику Офісу президента Олексію Арестовичу на його закиди, що звільнити Україну до кордонів 1991 року нині майже неможливо.

Пише - джерело.

Олексій Данілов натякнув, що Олексій Арестович рано чи пізно відповість за свої слова про вихід на кордони 1991 року.

Про це він сказав в інтерв’ю “Фокусу”.

“Наше завдання одне — це перемога. І ми розуміємо, що це вихід на кордони 1991 року. Тому що є Конституція. Вона чітко регламентує, що таке Україна. Якщо депутати будуть змінювати Конституцію, тоді ми можемо говорити про інше”, – сказав Данілов.

Він додав, що “ті діячі російськомовні, які зараз заявляють, що нам не треба виходити на кордони 1991 року, вони мають на увазі, що рано чи пізно їм за ці слова прийдеться відповідати”.

Що сказав Арестович
В одному зі своїх інтерв’ю Арестович заявив, що 2014-го року українці заснули в Україні, а прокинулися в “європейському Ізраїлі”. За його словами, нині Україні слід навчитися в Ізраїлю покладатися на себе (на своїх громадян, довіряти їм, допомагати їм з боку держави реалізовувати свої таланти й потенціал тут, допомагати бізнесу, розвивати власний ВПК, науку, технології тощо) та примножувати друзів, не збільшуючи ворогів і на міжнародній арені, і всередині держави.

Читайте також:  Пакет на голову і струмом по тілу: звільнений політв’язень розповів про жорстокі тортури в Росії

“Сьогоднішня українська влада чинить навпаки: ми втрачаємо друзів серед партнерів і союзників, плодимо ворогів, а держава не довіряє громадянам, притискає права і свободи, притискає бізнес. І хтось має говорити правду про це, адже охочих серед чинних чиновників і політиків, як завжди, не знайти. Політична мета – вихід на кордони 91-го року за таких умов практично неможлива з цілком закономірних причин, як і вихід до адміністративного кордону Криму в найближчі місяці”, – сказав Арестович.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: