facebook

Дамбу в Угорниках екстрено укріплюють, – Марцінків

Руслан Марцінків з представниками УКБ та сільською головою Угорників Любов’ю Атаманчук відвідали угорницьку дамбу.

На місці ухвалили рішення негайно укріпити дамбу, щоб завадити прориву на пошкодженій ділянці. А капітальний ремонт споруди планують провести до кінця літа, повідомляє пресслужба міського голови.

Пише - джерело.

Оскільки у разі прориву може затопити частину села, завдання номер один – забезпечити стійкість водозахисної дамби, говорить начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради Ігор Влізло.

«Минулого року зробили превентивні заходи, завезли близько 800 тонн великогабаритного каміння, і воно свою роль зіграло. Але через надзвичайно сильні опади в деяких місцях дамба продовжує руйнуватися. Тому до наступного тижня завеземо ще 800-900 тонн каміння, щоб якомога швидше стримати стихію»,
– говорить надзвичайник.

Сільська голова Угорників Любов Атаманчук каже, що проблема з дамбою постає після кожних паводків або великих опадів, як-от в ці дні.

«Дамба в одному місці зруйнована, і це становить велику загрозу для мешканців нашого села. Боїмося, щоб вода не підтопила помешкання в селі. Звернулися до міського голови за допомогою на укріплення і ремонт цієї дамби. Знаю, що міська влада серйозно ставиться до проблеми і робота ведеться», – наголошує сільська голова.

Своєю чергою директор КП «Благоустрій» Михайло Яцків каже, що всі можливості з швидкого відновлення пошкодженої конструкції розгляне спеціальна комісія, яку екстрено скликали комунальники.

«Угорницька дамба – одне з найбільш проблемних місць на території Івано-Франківська. Село звертається, щоб ми зробили дамбу, думаю, що цього року спільними зусиллями ми зробимо капітальний ремонт за екологічні кошти. Найближчим часом завеземо великогабаритні камені для негайного укріплення дамби, про це вже домовилися. А також вже виготовлена проєктно-кошторисна документація на укріплення і Управління капітального будівництва оголошує тендер. Дуже важливо зробити все від нас залежне, щоб мешканці були в безпеці», – прокоментував ситуацію Руслан Марцінків.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: