facebook

Чутки навколо призначення Василя Малюка головою СБУ. Хто ще претендент і коли призначать.

У світлі останніх кадрових перестановок якось поза увагою залишилося крісло голови СБУ. Там зараз в.о. голови Василь Малюк, і купа чуток навколо призначення – хто претендент і коли призначать. Пауза затяглася.

Пише - джерело.

Як повідомляють наші джерела у профільному комітеті Ради, голосів на те, щоб затвердити Малюка вистачає, альтернативних кандидатур, хто б погодився на посаду та влаштував Банкову – наразі немає. Високопоставлене джерело в Офісі президента, на питання, наскільки великою є перспектива призначення Малюка, відповідає, що «дуже велика», однак точної дати внесення кандидатури не називає.

Водночас, Малюк почав показово «виходити в люди» і ось сьогодні Служба урочисто відзвітувала, що в.о. привели на зустріч до послів G7, що неможливо без акцепту МЗС та Офісу президента і є непрямою легалізацією голови служби у новому статусі.

Спрощую – кандидата з квитком на вихід на зустріч такого рівня ніхто б не пустив, а ті, хто організував показову фото-сесію, явно намагалися спростувати міф, що «Захід не прийме Малюка».

Читайте також:  Військовий експерт розповів, скільки платитимуть російським воякам за вбивства в Україні

При цьому, якщо вчитатися у звіт про зустріч, то спроби Мар’яни Безуглої реформувати Службу так і залишаться вологими мріями комсомолки, принаймні до закінчення війни.

Безугла, зокрема, хотіла забрати у СБУ функції слідства, скоротити службу до 15 тис осіб (агентів Росії за планами мала ловити Безугла) і провести демілітаризацію (тобто позбавити СБУ статусу воєнізованої структури), а функції військової контррозвідки передати до Міноборони.

Це, мабуть, не станеться. Посли G7 зазначили, що готові до дискусії щодо подальшої реформи СБУ та посилення функцій Служби, а не навпаки.

Безуглою потрібно терміново реєструвати законопроект про виділення коштів на косметичний ремонт у підвалах СБУ, тому що, судячи з вислову обличчя Малюка на зустрічі з послами, наступний саміт G7 – пройде на Володимирській.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: