facebook

“Чорти волохаті на Прикарпатті”, – гітарист та продюсер культового гурту “Карна” розповів про гуцульський рок (відео)

Почаюємо про гуцульський рок і гуцульський характер; про бухло, соціум та новий #вітролом; про неосовок і протистояння; про добро і непокаране зло та мольфарську мудрість нашого часу

Пише - джерело.

Так ся стало, же другу нічку поспіль матимемо музик за чаєм:)“Чорти волохаті на Прикарпатті” делегували свого офіційного представника від “гуцул-металу”, гітариста та продюсера гурту “Карна” Влада Яруна. Він, окрім того, що “пиляє” гуцул-метал на гітарі у своїй групі, ще й інженер по звуку для живих виступів “Океану Ельзи”.

 А сама “Карна” постала в Івано-Франківську (Станіславові) ще далекого 1997-го. Серед постсовкових регалій-“фішечок”, у гурту були диплом фіналістів фестивалю “Червона Рута” 2001 року та Гран-прі фестивалю “Тарас Бульба” 2003 року. А сам Влад Ярун – то такий строгий гуцул-металіст: сам розпустив гурт 2010-го і вольовим рішенням воскресив його у 2013-му.

У “Карни” вже три студійні альбоми в тайстрі та всеукраїнський концертний тур #гуцулметалвкожнухату за плечима. То такі люті гуцули, що мають навіть свого Яроша в команді. І той Олексій Ярош як не барткою рубає, то співає в мікрофона.

Читайте також:  "Мені не соромно": зіркова франківчанка показала пружні сідниці на відвертих фото

Про гуцульський рок і гуцульський характер; про бухло, соціум та новий #вітролом; про неосовок і протистояння; про добро і непокаране зло та мольфарську мудрість нашого часу – про все це чаюємо з Владом Яруном під покровом ночі о 23:10.

 

 

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: