facebook

Чому не можна розповідати про свої сни

За словами езотериків, в деяких випадках розповідати сновидіння категорично протипоказано.

Пише - джерело.

За словами езотериків, в деяких випадках розповідати сновидіння категорично протипоказано! Вночі, коли організм відпочиває, мозок не припиняє свою роботу, а систематизує враження, отримані за попередній день. Результатом такої роботи підсвідомості стають яскраві і дивні сни, в яких картини минулого перемішуються з фрагментами прийдешніх подій. Ми ж, надихнувшись цими казковими картинами, після пробудження поспішаємо розповісти про свої сни оточуючими. Але чи варто це робити?

Якими снами можна ділитися, а якими – ні

У більшості випадків мозок під час сну відтворює образи і події, що відносяться до добре знайомого минулого. Такі сновидіння не викликають подиву і практично миттєво забуваються. Набагато більший інтерес викликають сни, не мають відсилання до минулого. Існує думка, що саме такі сновидіння є ознакою подій, які відбудуться в найближчому майбутньому, інформує UkrMedia.

Природно, сни-передбачення виробляють на нас незабутнє враження, яким неодмінно хочеться поділитися. Однак життя показує, що такі одкровення можуть мати негативні наслідки.

Часом, після пробудження ми не можемо згадати всіх деталей сновидіння, але ще тривалий час відчуваємо неприємне враження. Про такі сни розповідати не варто. Правда, не всі незрозумілі сни залишають негативний осад. Деякі здаються нам безглуздими, проте залишають після себе приємний післясмак. Такими снами можна ділитися з близькими людьми без будь-яких побоювань.

Якщо сновидіння розкрило перед вами картини майбутнього і вас не покидає відчуття, що все побачене незабаром обов’язково відбудеться, нікому не розповідайте про цей сон. Приміром, якщо напередодні концерту приснився виступ, на якому ви спіймали, не діліться таким сновидінням ні з ким, щоб не сталося наяву. Або якщо за день до першого побачення приснився сон, в якому панночка висміяла вас, про нього також нікому не розповідайте. Такі сни виникають на грунті страху і боязні опинитися в дурному положенні. Вони не показують майбутнього, а лише дають зрозуміти, що вам не завадить бути більш впевненими в собі.

Взагалі ж сни-попередження – це не міф. Люди бачать такі сновидіння, нехай і рідко. Частіше в критичних ситуаціях підсвідомість підказує нам за допомогою сну про те, що має статися найближчим часом. Про такі сни не можна розповідати навіть найближчим людям. Важливо в деталях згадати, осмислити те, що наснилося, і зрозуміти, про що саме намагається сказати підсвідомість.

Правда, не завжди можна відрізнити віщий сон від звичайного. Тому, якщо сновидіння прийшло до вас напередодні важливої події, на всяк випадок варто промовчати про нього.

Загалом, візьміть за правило, не розповідати оточуючим сни, які безпосереднім чином стосуються вас або можуть вплинути на ваше життя. Якщо ж дуже хочеться розповісти про сновидіння, зробіть це пізніше, через кілька днів.

Читайте також:  Рецепт м'яса для бутербродів: дешево, просто і дуже смачно

Кому не варто розповідати свої сни

Багато людей щиро не розуміють, які наслідки можуть бути від розказаного сну. Езотерики відповідають, що не настільки важливий сам факт розповіді про сновидіння, як той, з ким ви бажаєте ним поділитися. Так, наприклад, сон, що передвіщає щось хороше, можна розповідати лише близьким людям. І справа тут не тільки в тому, що після оголошення сну він може не збутися.

Ваші одкровення можуть дістатися людям, негативно налаштованих до вас, а більшість бід в цьому світі відбуваються через людську заздрість. Тому, не варто розповідати про свої сни малознайом люлям і тим, кому ви не довіряєте. Такі люди можуть скористатися вашими страхами і натиснути на ваші слабкі сторони, щоб болючіше вколоти вас або нажитися на своїх переживаннях. Приміром, з близькими подругами не потрібно ділитися своїми романтичними снами, щоб їх заздрість не зіграла проти вас в реальному житті. Таким чином, перш за все, звертайте увагу на людину, якій ви довіряєте настільки приховану інформацію.

Якщо ж вам потрібно просто виговоритися і поділитися своїм сновидінням, оберіть для цієї мети домашнього вихованця або природу. Це найбільш безпечний спосіб розповісти про те, що вам приснилося і не зіткнутися з наслідками своїх одкровень.

Трохи про жахи

Окремо скажемо про жахи. Причини таких сновидінь можуть бути різними. Приміром, якщо на тлі гострих переживань ви щільно їли на ніч, з великою часткою ймовірності можете побачити жахливий сон. Якщо це разовий сон і вищеописані передумови мали місце бути, просто забудьте своє сновидіння і нікому не розповідайте про нього. Адже ми вже казали про те, що про погані сни краще мовчати, щоб вони не збулися в реальному житті.

Однак якщо ваші сни – справжнісінькі кошмари, і вони регулярно вас мучать ночами, є сенс поговорити про них з психоаналітиком. Існує ряд захворювань і невротичних розладів, які на ранніх етапах проявляють себе нічними кошмарами. Про них дійсно варто розповісти фахівцеві, адже тільки так, ви зможете відпустити проблему, а якщо дійсно є розлад, психоаналітик зможе надати вам своєчасну допомогу.

Замість післямови

Головне повір’я щодо снів звучить так: якщо розповісти хороший сон, він не збудеться, а от якщо поділитися поганим сном, все побачене в сновидінні обов’язково відбудеться. Правда немає чітких підтверджень того, що повір’я це працює. Як бути?

Кожна людина повинна сам вирішити для себе, чи потрібно розповідати про свій сон чи ні, і кому саме. Якщо хочеться розповісти, і ви вважаєте, що в цьому немає нічого поганого, поділіться своїм сном. Але якщо інтуїція підказує вам, що таку інформацію краще залишити при собі, не розповідайте про своє сновидіння. Інтуїція повинна стати вашим головним порадником.

Бережіть себе!

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: