facebook

Чоловіки-українці, які навчаються в іноземних вишах, не зможуть залишати країну

В Україні до кінця року продовжили воєнний стан, у зв’язку з яким чоловікам призовного віку забороняється залишати територію держави, хоча є й винятки. У Держприкордонслужбі зазначили, що заборона з 14 вересня почала стосуватися і чоловіків-студентів іноземних вишів.

Пише - джерело.


Про це розповів представник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, повідомляє на своєму Telegram-каналі український журналіст Андрій Цаплієнко.

Раніше такій категорії чоловіків було дозволено виїжджати з України, але обмеження були змушені запровадити через масове підроблення документів, якими намагалися скористатися чоловіки.

Демченко зазначив, що останніми місяцями було виявлено 600 осіб, які використовували підроблені документи про те, що вони нібито навчаються в іноземних вищих навчальних закладах.

Читайте також:  Пакет на голову і струмом по тілу: звільнений політв’язень розповів про жорстокі тортури в Росії

Він додав, що згідно з Постановою Уряду, яка регламентує Правила перетину державного кордону громадянами України, відтепер чоловіки-студенти іноземних вишів не входять до переліку винятків, яким дозволено перетин кордону.

Але це питання може бути вирішене, якщо до ухвали уряду №57 внесуть зміни.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: