facebook

Чоловіків аж у піт кинуло: Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+” – ну от і все

Що воно змінює

Пише - джерело.

З 18 травня набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію, який вимагає від усіх чоловіків віком від 18 до 60 років оновити свої особисті дані протягом 60 днів. Це важливе нововведення спрямоване на підвищення готовності до оборони країни та забезпечення актуальності інформації щодо військовослужбовців. Міністерство оборони у свою чергу готується до запуску інноваційного мобільного додатка “Резерв+”, призначеного для спрощення процесів обліку та мобілізації військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

Програма “Резерв+” не тільки надає можливість швидкого онлайн-оновлення даних через App Store та Google Play Market, але й дає доступ до реєстру “Оберіг”, де користувачі можуть знайти всю необхідну інформацію про свій військовий статус. Це значно спрощує процес взаємодії з військовими органами та дозволяє оперативно реагувати на зміни у статусі.

Читайте також:  Кубометр подорожчав: відома ціна газу у листопаді для споживачів Прикарпаття

Особливу увагу приділено також офлайн-оновленню даних у спеціалізованих Територіальних центрах комплектації та Центрах надання адміністративних послуг. Це важливо для тих, хто віддає перевагу особистої присутності під час оновлення інформації.

Нововведення програми “Резерв+” – введення QR-коду з 18 червня, який дозволить представникам влади миттєво отримувати актуальну інформацію про статус кожного користувача. Це значно покращить контроль за готовністю до мобілізації та забезпечить швидкий доступ до необхідних даних у разі потреби.

Таким чином, впровадження “Резерв+” відкриває нові можливості для покращення військового обліку та оперативного реагування на зміни, підвищуючи загальну готовність та ефективність системи управління військово-призовних справ.

Сообщение Чоловіків аж у піт кинуло: Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+” – ну от і все появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: