facebook

Частину українців з травня позбавлять субсидій

У Міністерстві соціальної політики повідомляють, що наразі перевіряють законність нарахування субсидії українцям, а з 1-го травня всі субсидії будуть перепризначені на наступний період.

Пише - джерело.

За словами заступника глави Мінсоцполітики Віталія Музиченка, в країні є громадяни, які неправомірно отримують субсидію. Він зазначив, що субсидію не призначатимуть, коли здійснено дорогу покупку у 50 тисяч гривень. Також вводяться обмеження щодо двох житлових приміщень у власності, а також двох транспортних засобів.

Музиченко припускає, що під ці обмеження потрапить кілька відсотків одержувачів субсидій.

Нагадаємо, що за інформацією пресслужби уряду, тепер будуть враховувати отримані доходи від депозитів, а також дивіденди від цінних паперів. Перевірятимуть і на предмет купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону і вартості одноразових покупок.

Читайте також:  Гатили з гранатометів і кулеметів: на Донбасі бойовики тричі порушили режим перемир'я

Раніше повідомлялося, що на засіданні уряду, яке відбулося у закритому режимі, було підписано одну постанову. У ній, за словами експертів, міститься одразу кілька перешкод для субсидіантів, а саме для тих, хто не може виплачувати комуналку без допомоги держави.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар:


Мітки: