facebook

Блогери ґвалтували дівчат заради контенту і викладали відео: реакція мережі (фото)

Група блогерів влаштовувала вечірки в орендованій квартирі у Києві та ґвалтувала дівчат, коли ті були під транквілізаторами.

Пише - джерело.

Понад те, хлопці викладали на своїх профілях у Twitch, Instagram та Telegram фото і відео фактів згвалтування.

Як пише журналістка Анастасія Бакуліна, самі блогери родом з Івано-Франківська, проте зараз живуть у Києві. На вечірках дівчат накачували алкоголем і препаратом “Ксанокс” – транквілізаторами.

“Вони фотографують та знімають дівчат, коли ті у відключці лежать на підлозі туалету без верхнього одягу. Вони лізуть своїми пальцями у вагіну дівчини, коли вона взагалі не подає ознак притомності, а отже, не давала дозвіл на петинг. Вони знімають інтимні органи дівчини, обурюючись наявності волосся там, коли сама дівчина непритомна”, – написала Бакуліна.

Читайте також:  Весілля, дні народження, хрестини: на Прикарпатті знову посилюють карантин

Сам організатор вечірок у своїх соцмережах називав дівчат “шл*хами”. “Я просто показую, які дівчата є насправді. Голова у кожного своя, і рішення ухвалюєте ви”, – написав організатор вечірок.

Інша блогерка Ярослава Кравченко зауважила, що ґвалтівники у повсякденному житті “займаються криптою”. Також Кравченко опублікувала у Stories “відгуки” на “роботу” ґвалтівників від їхніх підписників.

Історією поділилися інфлюенсери Саша Бо, kvittkova, Лачен, співачка Джамала та інші.

Правоохоронці вже відреагували на інцидент. “На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У рамках розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у столиці та ще одному регіоні держави”, йдеться у повідомленні Нацполіції.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: