facebook

Біля Одеси 600 російських морпіхів не захотіли воювати та влаштували бунт

Російські військові вже неодноразово відмовлялися воювати та здавалися в полон. В СБУ повідомили, що під Одесою 600 морських піхотинців збунтувалися і не вийшли з судна, щоб не воювати проти України.

Пише - джерело.

Чим російські військові зірвали операцію наступу на Одесу. В СБУ додають, що армія окупантів деморалізована і пригнічена. Тож вже зовсім близько перемога України.

Видання “Думская” 1 березня повідомляло, що великі десантні кораблі збиралися причалити до замінованого і заблокованого протитанковими їжаками Лузанівського пляжу, попередньо відпрацювавши у затоці системами залпового вогню.

Проте на березі українські захисники готувалися дати рішучу відсіч противнику. В останній момент росіяни вийшли на зв’язок та попросили дати їм можливість залишити затоку.

Читайте також:  COVID-19: Івано-Франківськ віднесли до “помаранчевої” зони небезпеки

“Відбувся справжнісінький бунт: російські морпіхи відмовилися виконувати наказ і штурмувати узбережжя Одеси”, – повідомили журналісти.

Зверніть увагу – Ми перемололи вже третину військ Росії, – Арестович

Тепер, ставши співучасником злочинів, окупант шкодує, що у них не вистачило духу вчинити, як морські піхотинці РФ: “…під Одесою 600 морпіхів збунтувалися і не вийшли з судна, бо зрозуміли, що відбувається”. Армія окупантів деморалізована і пригнічена. Тож перемога України – не за горами!

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: