facebook

“Більше смерті”: маг Шептицький дав невтішний прогноз на 23-24 лютого

Екстрасенс переконаний, що зараз російський уряд ще не розробив чіткий план дій на ці дати, проте вони хочуть змусити українців страждати ще більше.

Пише - джерело.

Відомий український екстрасенс Роман Шептицький зробив розклад на ситуацію в Україні на 23-24 лютого – в ці дати з боку Росії може бути багато провокацій. Він каже, що зараз у Кремлі погоджують план дій.

 

“Перше, що мені взагалі йде по розкладу, це те, що ближче до 23-24 лютого буде озвучений подальший план дій. На даний момент цей план до кінця поки що не узгоджений. Таке відчуття, ніби йде боротьба за його узгодження. Енергія сварки, конфлікту, ненависті йде”, – сказав Шептицький.

 

Екстрасенс додав, що перемога України – це те, що на нас всіх чекає неминуче. У Росії до кінця так і не змогли цього зрозуміти:

Читайте також:  “Є удар, але є і захист…”: тарологиня Цибульська розповіла про небезпеку для України на кінець березня

“Підраховуються їхні втрати. Є розуміння того, що все поставлене на кін вони програють. Йде карта кровожерливості і ненаситності. Більше смерті, більше жертв, більше, більше і більше… Це ніби хвороблива фанатичність. Але вони самі постраждають від того рішення, яке вони приймуть”.

 

Шептицький попередив, що 23 і 24 лютого можуть відбуватися найнесподіваніші події, тому потрібно берегти себе, не відвідувати людні місця, а також реагувати на сигнали повітряної тривоги:

 

“Можна очікувати несподіваних ходів і зміни ситуації в самий останній момент. Імовірність того, що вони самі підпишуть капітуляцію і заявлять про відхід, становить менше 10%. Але вона є”.

 

Екстрасенс додав, що українцям не варто чекати на якийсь новий наступ, оскільки останній наступ Росії на Україну вже почався – йдеться про чи не щоденні масовані атаки, які тривають з минулого тижня.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: