facebook

Біла пані Підгорецького замку

Відвідувачам Підгорецького замку у Бродівському районі екскурсоводи часто оповідають про чарівний привид з трагічною історією. Нібито коридорами замку блукає чарівна жінка, більш відома як «Біла панна».

Пише - джерело.

За переказами це один з власників палацу вбив власну дружину та замурував до стіни. Тому століттями дівчина ходить замком та благає християнського обряду поховання. Було це 400 років тому. Граф Вацлав Жевуський, багатий та дратівливий, взяв у дружини молодшу за себе на 40 років красуню Марiю. Та погодилась на  такий шлюб через зубожіння власної родини.

Часто тікаючи від нелюбого чоловіка в парк, закладений ще родиною Конєцпольських, Марія скаржилась на долю квітам та пташиному співу. А старий граф ревнував юну красуню до гостей і навіть слуг, випрошуючи її кохання. Одного дня графиня не повернулась з прогулнки – пішли чутки, що старий чи то вбив дружину, чи то замурував живою, і ще довго було чути її стогін…

Читайте також:  У Туреччині готові приймати туристів з України без самоізоляції і тестування на коронавірус

Біла панна нагадує про свою присутність легким подихом, мерехтливим стогоном, несподіваним вітерцем. Не так давно легенда Підгорецького замку про Білу пані вважалася лише вигадкою, та під час однієї з фотосесій випадково зняв біля підземелля загадковий силует жінки, який не зникав після серії знімків. Відтоді хто тільки не шукав привид замку – і телепередача «Битва екстрасенсів», і приватні фотографи.

Досі тут фіксують лише димчаті ефекти на фото, пояснити які ніхто не береться. Самої ж загадкової мертвої красуні досі за руку не спіймали. Хто зна, можливо пощастить саме Вам?

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: