facebook

Безробітні українці отримають по 27 тисяч грн: як оформити допомогу у Центрах зайнятості

Українці можуть отримати ще одну фінансову допомогу від Центру зайнятості

Пише - джерело.

Українцям повідомили про новий вид фінансової допомоги у розмірі 27 тисяч гривень від Центру зайнятості. Отримані кошти українці зможуть використати лише на оплату навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах України. Цією інформацією ділиться “Технофан”.

У зв’язку з повномасштабною війною, яка розгорнулася в Україні, багато громадян опинилися у складних ситуаціях. На допомогу їм приходять усілякі благодійні організації, фонди, а також держава. І ось чергову фінансову допомогу виплачуватимуть у Центрі зайнятості.

Це створено для того, щоби підтримати конкурентоспроможність українців на ринку праці. Таким чином, громади можуть пройти передпідготовку або підвищення кваліфікації однієї з сімдесяти професій і спеціальностей.

Читайте також:  Доплати та надбавки до зарплати вчителів у 2023 році: хто і скільки отримає

Фінансова допомога надійде у вигляді ваучера, який відрізнятиметься за своєю вартістю. Водночас сума ваучера не повинна перевищувати десятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян, тобто 26 800 гривень. Якщо ж вартість навчання перевищуватиме розмір ваучера, то різницю повинен перекрити одержувач допомоги або його роботодавець.

Ваучер можуть отримати лише за таких умов:

є професійно-технічна або ж вища освіта;

він зареєстрований у службі зайнятості як безробітний;

не проходив перепідготовку за направленням служби зайнятості.

Щоб отримати даний вид матеріальної допомоги, необхідно подати заяву на отримання ваучера в будь-яке відділення Центру зайнятості. Також необхідно надати такі документи:

паспорт громадянина України;

трудову книгу;

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: