facebook

Без щеплення – без роботи: як відбуватиметься відсторонення працівників і хто опинився під загрозою

Зарплат не зберігатимуть на період відсторонення.

Пише - джерело.

Від понеділка, 8 листопада, чиновників та педагогів, які не вакцинувалися від коронавірусу, відсторонюватимуть від роботи.

Зарплата при цьому не зберігатиметься і стаж не нараховуватиметься. Працювати з дому відстороненим працівникам теж не можна. Зазначається: без роботи вони сидітимуть, поки не вакцинуються. Натомість їхні обов’язки протягом цього часу перекладуть на вакцинованих колег, яким за це доплачуватимуть.

До слова, окрім вакцинованих до роботи мають допустити тих, хто перехворів чи має протипоказання до щеплення. Але вони повинні пред’явити або сертифікат про одужання у застосунку “Дія”, який цього тижня лише почнуть тестувати, або ж довідку від лікаря. Утім, її формат досі не затвердили.

Читайте також:  Задихнулося ще до появи на світ: деталі скандалу у приватному пологовому столиці, де загинуло немовля

Освітянська профспілка пропонувала відкласти рішення про відсторонення на місяць. Однак в ефірі “ТСН Тиждень”міністр охорони здоров’я віктор Ляшко заявив, що на таку пропозицію в уряді не пристануть. “Профспілки вимагають право на роботу, а я хочу забезпечити кожному право на життя. В лікарнях в реанімації лише невакціновані. Тим часом вакцин вистачить для всіх”, – наголосив очільник МОЗ.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи:


Мітки: