facebook

Аваков закликав терміново ввести в Україні локдаун на три тижні з механізмом компенсацій

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за радикальний локдаун в Україні для стримування поширення COVID-19 терміном не менш ніж три тижні з механізмом компенсації збитків для населення.

На його думку, такий жорсткий карантин у країні потрібно вводити якомога швидше. Про це він заявив в ефірі каналу “Україна 24”.

“Не потрібно ховатися за політичними гаслами або за якимись зручними формулюваннями, тому що йдеться про великі системні ризики для здоров’я наших людей”, – сказав глава МВС.

Міністр впевнений, що локдаун у країні буде введено, щойно уряд підготує всі необхідні програми, що стосуються компенсацій для бізнесу. Він підкреслив: такий крок необхідний для того, щоб перервати ланцюжок передавання інфекції й піти від сьогоднішньої ситуації, коли від коронавірусу щодня помирає близько 200 українців.

“Тому я тут радикальний і, власне, завжди такий був, – потрібно вводити локдаун негайно, не менш ніж на три тижні. І дай Бог, щоб ми виходили до Нового року з локдауну в гарному настрої та з хорошими цифрами. Переконаний, що уряд розглядатиме це найближчими днями”, – підсумував Аваков.

Він також сказав, що в країні можуть заборонити міжміське сполучення.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: