facebook

АЛЛА ПУГАЧОВА ВПЕРШЕ ПУБЛІЧНО ВИСЛОВИЛА СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ВІЙНИ В УКРАЇНІ І ВІДПОВІЛА ХЕЙТЕРАМ

Артистка втомилася мовчати.

Пише - джерело.

Російська співачка Алла Пугачова вперше за весь час повномасштабної війни висловила свою позицію.

Тривалий час артистка мовчала, поки її чоловік, шоумен Максим Галкін публічно підтримував Україну та виступав проти кривавої політики російського диктатора Путіна.

Та цього разу зірка не витримала і вирішила сказати все, що вона думає. У своєму Instagram Алла Борисівна відповіла хейтерам, які вилили багато бруду на неї і її родину через їхню позицію щодо російського вторгнення до України:

“Смішно і сумно спостерігати за купкою шалених недоособистостей, заздрісників та наклепників. Ви такі кумедні! До речі, саме вас я назвала рабами і холопами, народ у цьому випадку ні до чого, він заручник нинішньої ситуації. Я люблю його і жалію, а ви своїми хамськими висловлюваннями на мою адресу, абсурдними вигадками та нахабною брехнею намагаєтеся відштовхнути від мене людей, для яких я все життя жила та співала, жертвувала своїм здоров’ям та особистим життям. Я свою місію виконала, я давно не співаю, і моєю долею керує всесвіт. І не треба рахувати кількість волосся на моїй голові (після Чорнобиля – дякую, хоч щось залишилося). І голос мій втомлений все одно звучить, якщо врахувати, що півстоліття незважаючи на хвороби, я бігла до улюблених глядачів і робила все, щоб вони були щасливі”, – наголосила Пугачова.

Читайте також:  “Мені так добре з тобою”: Dzidzio вразив мережу спільним фото з Адою Роговцевою

Нагадаємо, що з початком повномасштабної війни РФ проти України Максим Галкін публічно засудив дії Кремля і російського диктатора Путіна. Шоумен висвітлював жахи, які російські окупанти спричинили на українській землі і не раз висловлював підтримку Україні. Разом з дружиною Аллою Пугачовою та їхніми дітьми Галкін виїхав з Росії. Пізніше він повідомив, що вони з Пугачовою отримали європейське громадянство і не планують повертатися до РФ.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: