facebook

Актори Франківського драмтеатру зіграли “Націю” на висоті понад 2 тисячі метрів

Вперше в Україні на висоті 2028 метрів актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка зіграли виставу “Нація” за однойменною книгою Марії Матіос.

Це відбулося о 20:00 24-го серпня, на День Незалежності України, у будівлі колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван — вершині Карпат, висота якої сягає 2028 м.
Астрономічна обсерваторія колишнього Варшавського університету — це найвищий високогірний об’єкт України. Її збудували у 1936-1938 роках.

Пише - джерело.

Вистава на вершині стала спільною роботою Франківського драмтеатру та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

“Будемо грати для всієї нації. Це буде молитва у День Незалежності за тих, які загинули за нашу націю, і за тих, які живуть сьогодні і творять майбутнє нації”, — розповів напередодні Суспільному керівник драмтеатру Ростислав Держипільський. — Наша вистава має назву “Недосяжна нація”. У День Незалежності України ми присвячуємо її мільйонам невинно убієнних українців, які знаходилися у ті чи інші історичні часи по різні сторони барикад. Але ми не кажемо сьогодні лише про минуле, ми кажемо сьогодні й про майбутнє”.

Читайте також:  Карпати накрило снігом (ФОТО)

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: