Дезорієнтація та конвульсії: як допомогти собаці із отруєнням

В Івано-Франківську впродовж місяця отруїлося орієнтовно 80 собак. Проте, про точну кількість тварин важко назвати, оскільки багато безпритульних тварин, які загинули, необліковані.

Про це Суспільному Карпати повідомила волонтерка Катерина Вторак, пише Ратуша.

Найперша допомога – вколоти вітамін B6 дозою 1/1 (на 1 кг ваги собаки 1 кубик вітаміну). Якщо трохи буде передозування – нічого страшного, бо це вітаміни. Приблизно прикинути вагу собаки і зробити укол в лапу. Потім обов’язково привезти в клініку, – розповіла волонтерка.

За її словами, часто люди плутають отруєння зі сказом і тому бояться підходити до тварин.

Сказ – малоймовірно і майже не реально в центрі Івано-Франківська. А ось отруєння дуже схоже. Собака втрачає орієнтацію, може йти і битися об різні предмети. Може падати, бігти і знову падати. Потім вже починається критична стадія – конвульсії, швидко перебирає лапками, – додала Катерина.

Читайте також:  Як підготуватися до щеплення проти COVID-19: імунолог дав поради

Також зауважила, якщо на вулиці лежить шматок м’яса чи сосиска – варто їх відвезти на експертизу у державну лабораторію.

Нагадаємо, 12 жовтня містяни зібралися під стіни обласного управління Нацполіції з вимогою знайти невідомих, які масово труять собак.

Тоді міський голова Руслан Марцінків повідомив, що правоохоронці отримали доступ до камер відеоспостереження. А за інформацію про невідомих, які труять собак, можна отримати 50 тисяч гривень, як винагороду від міської ради.

Наступного дня франківці вийшли на мітинг “За безпеку тварин в Івано-Франківську” під стіни ОДА.

Тому в Івано-Франківській міській раді створили спеціальну комісії, яка складається з представників міської влади, поліції і волонтерів для розслідування даної справи.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: