facebook

6 найкрасивіших націй у світі згідно статистики міжнародних конкурсів краси

Краса — це суб’єктивне явище, яке ніяк не можна виміряти або пояснити.

Пише - джерело.

Тому конкурси краси, де дівчата змагаються за статус «найкрасивішої», носять абсолютно умовний характер. Однак, вивчаючи статистику таких гучних заходів, як, наприклад, «Міс Всесвіт» або «Міс Світу», ми можемо обчислити які саме нації світу можуть похвалитися тим, що їх представниці є найкрасивішими.

Слов’янки

Красуні з України, Польщі та Росії дуже часто виграють перші місця в конкурсах краси. Найбільш привабливими жінками слов’янок також вважають багато популярних журналів.

Ліванки

Чудові ліванки часто стають переможницями конкурсів краси світового рівня. Яскравими представницями цього переконання є співачка Шакіра і актриса Сальма Хайєк.

Латиноамериканки

Латиноамериканки вдало поєднують в собі красу і гарячий темперамент. Учасниці з Венесуели займали перші місця в конкурсах краси вже більше шести разів. Що вже говорити про дівчат родом з Бразилії і Колумбії.

Читайте також:  Державний секретар штату зі США підтримав івано-франківського політика у проведенні чесних та прозорих виборів

Японки

Дівчата з азіатською зовнішністю завжди користувалися великим успіхом у чоловіків не тільки завдяки своїм гарним обличчям, але також особливою будовою фігур. Ця тенденція актуальна і сьогодні: японські моделі часто дефілюють на світових подіумах.

Скандинавки

Красуні зі Швеції, Норвегії, а також Данії часто займають позиції в першій п’ятірці найпривабливіших жінок у різних конкурсах краси. Не дивно, адже мало тих, хто може залишитися байдужим до цих розкішних блондинок з великими виразними очима.

Індійські жінки

Як відомо, багато чоловіків захоплюються загадковою красою яскравих індійських дівчат.

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: