facebook

20 днів на ШВЛ. Франківські медики продовжують рятувати 17-річну дівчину з ураженими на 98% легенями

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні медики продовжують рятувати життя 17-річної дівчини з ураженими на 98% легенями.

Пише - джерело.

Пацієнтка 20 днів під’єднана до апарату ШВЛ. Про це на виїзній нараді повідомив генеральний директор медичного закладу Тарас Мельник, пише Суспільне.

“Стан дитини вкрай важкий. Вона забезпечена всіма необхідними медикаментами. За життя цієї дитини бореться весь персонал нашої лікарні — хірурги, лор, спеціалісти, пульмонологи, реаніматологи, середній медичний персонал. Вся увага до цієї дитини”, — розповів Тарас Мельник.

За його словами, наразі в лікарні перебувають 11 дітей з COVID-19, з них двоє — до місяця, четверо — до 4 років, інші — старші.

“Крім того, ми пролікували трійню, яка народилася з малою вагою. ПЛР підтвердив у них COVID-19. Дітей вже виписали додому ще до того, як ми отримали пакет послуг з лікування пацієнтів з COVID-19”, — розповів Тарас Мельник.

Читайте також:  Марцінків пояснив, чому Франківськ не може закупити тест-системи для діагностики коронавірусу

За його словами, COVID-пакет лікарня отримала 15 листопада, проте лікували дітей з коронавірусом ще до цього.

“На жаль, повторна хвиля COVID-19 збіглася з тяжкими “нековідними” пневмоніями. Коли ми відкривали COVID-пакет, у нас на стаціонарі лікувалися 50 дітей із запаленням легенів іншої патології. Ці діти були у важкому стані, ми не могли їх переводити в інші заклади. Ми лікуємо різні пневмонії у дітей, які у важкому стані”, — каже Тарас Мельник.

Для хворих на COVID-19 у лікарні підготували корпус на 90 ліжок. Всі пацієнти забезпечені медикаментами.

“Щодо кисню, його нам привозять щодня, розхід дуже великий. Зараз у маленькій реанімації є дитина, щоб її врятувати, треба 30 літрів кисню на одну хвилину”, — каже Тарас Мельник.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар:

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!